Czysty gabinet stomatologiczny

W zawodzie dentysty niezbędne są nie tylko wiedza, umiejętności oraz staż pracy. Przy każdym zabiegu stomatolog używa narzędzi, które w wielu przypadkach stosuje się wielokrotnie. Z uwagi na to stomatolodzy tak często zwracają uwagę na to, aby gabinet dentystyczny był czysty, a narzędzia odkażone.

To dla pacjentów w klinikach dentystycznych stosowane są unikalne systemy sterylizacji. Bezpieczeństwo każdego, kto zdecydował podjąć się naprawy zębów u dentysty. Niezależnie od tego, czy pacjent planuje przegląd zębów, zamierza skorzystać z zabiegu wybielania zębów, czy potrzebuje ukierunkowanego leczenia, jak wszczepianie implantów lub leczenia kanałowego, czysty gabinet dentystyczny to podstawa.

Machina do sterylizacji umożliwia pełne czyszczenie wszelkich narzędzi dentystycznych. Wyjątkowe myjnie termo-dezynfekujące oraz autoklawy, nawigowane komputerowo, co oznacza, że na kolejnych fazach oczyszczania dentysta monitoruje pracę systemu. Urządzenia odkażające dogłębnie myją narzędzia, a następnie neutralizują środki czyszczące i przystępują do pełnej dezynfekcji. W poszczególnych krokach swojej pracy maszyny odkażające eliminują bakterie i mikroorganizmy, zapewniając całkowitą czystość narzędzi.

Sterylne narzędzia stomatologiczne zapewniają tak samo dentystom jak i pacjentom pełne bezpieczeństwo.